badminton je badec.cz


Informace z pardubické H Centrum ligy

Míla SáňkaS přelomem roku bylo v Pardubicích dohráno 3. kolo H Centrum ligy. Prosinec nabídl především velmi silnou 1. skupinu ve složení Ondra Prusek, Michal Říha, Olda Marek, Míla Sáňka a Casey Lim. Casey se stále potýká se zraněnou rukou skončil se 4 prohrami. Naopak Ondra Prusek nezaváhal a čtyřikrát vyhrál.

Pokračování zde:

Ze druhé skupiny se také se čtyřmi výhrami do 1. skupiny vrací Ondra Jarý a s ním se zde v tomto ročníku poprvé objeví i Lukáš Pešek. 2. skupinu letos poprvé okusí i Petr Kopecký a zvědaví můžeme být i výkony Pavla Štursy, který by určitě rád pronikl do nejužší špičky. Nejpilnější hráči nelení ani po svátcích a rozehráli tento týden už i utkání 4. kola. Až 13. ligový zápas přinesl první prohru Lukáši Kopřivovi po pětisetové bitvě s Liborem Opletalem.

Jsme zvědaví, jak se Liborovi povede v sobotu na turnaji družstev v Pardubicích, kde narazí např. na soupeře z Olomouce či Komety Brno. První lednový match mají za sebou i Michal Kobera, který zdolal Jirku Hese.

Do ligy se přihlásila i druhá žena. A Hedvika Orlíčková dokonce své první utkání nad mužským protivníkem v 9. skupině vyhrála. Gratulujeme.

Aktuální žebříček naleznete kliknutím zde. Pokud vás zajímají jednotlivé zápasy ve skupinách, zvolte na stránce ligy možnost Výsledky. Historii utkání jednotlivých hráčů zobrazíte kliknutím na jméno hráče.

≡ Zanechte vzkaz