badminton je badec.cz


Brněnský říjnový badmintonový turnaj ve čtyřhrách již tuto sobotu – změny propozic

Turnaj ve ctyrhrach, Brno badmintonBadec.cz naposledy připomíná, že v sobotu 02.10.2010 se bude v brněnské badmintonové hale Sprint konat od 09.00 do max. 15.00 hod již III. BADMINTONOVÝ TURNAJ AMATÉRSKÝCH DVOJIC ve čtyřhrách. Proto neváhejte s přihlášením. Drobné změny v propozicích – kapacita turnaje je omezena na max. 16 párů v každé disciplíně. Startovné je sníženo na 200,– Kč za disciplínu (bez iontového nápoje a kukuřičníku). Vše ostatní beze změn. Každý účastník turnaje navíc obdrží jako bonus volnou vstupenku v ceně 100,– Kč na finálový den (neděli 03.10) MMČR. Organizátoři Vás všechny po skončení turnaje srdečně zvou na brněnské výstaviště, kde v 16.00 začne semifinálový blok špičkového světového badmintonu na Mezinárodním mistrovství ČR, který potrvá přibližně do 20.00 hod. Budeme fandit! Odkaz na akci zde: www.mmcrbrno.cz

Další informace zde:

Turnaj je určen všem mírně, středně, či více pokročilým amatérským hráčům i hráčkám a oddílům hrajícím nejnižší – městskou soutěž (po projednání s pořadatelem – může jeden ze dvojice hrát i o jednu třídu vyšší soutěž než je městský přebor na „divokou kartu“). Po vzájemné domluvě lze hrát i s péřovými míči a to na náklady hráčů.

Vyhlášeny jsou tyto kategorie:

-- čtyřhra mužů se začátkem v 09.00 hod

-- mix se začátkem v 09.00hod

-- obě kategorie jsou otevřené pro více i méně odvážné ženské páry. Předpokládané ukončení turnaje max. v 15.00 hod.

Veškeré ostatní podrobné informace o turnaji zobrazíte kliknutím zde

Přihlášení přes: http://www.malyopen.com/tournament.php?…

e-mail: daniel.maly@volny.cz nebo foltyn.r@volny.cz

mobil: 606 754 863 nebo 724 835 465

Výsledky tohoto turnaje se započítávají společně se dvěmi předešlými turnaji do celkové tabulky, dle které proběhne závěrečné MASTERS 2010 o hodnot­né ceny.

≡ Zanechte vzkaz