badminton je badec.cz


Zahrajete si badminton s robotem?

badenkoNa český trh přichází profesionální badmintonový nahrávací stroj z produkce firmy BADENKO, na jehož vývoji se mimo jiné podílelo i několik špičkových francouzských hráčů. Stroj se také ve Francii vyrábí a používá jej tam celá řada trenérů na všech výkonnostních úrovních. Odkaz na videoprezentaci najdete zde.

Jedná se o zařízení, které pomůže s rozvojem hry začátečníkům i závodním hráčům. Díky jeho nastavitelným parametrům (frekvence, rychlost a „náhodnost“ vyhazovaných míčků) s ním dokážete modelovat velké množství herních situací a procvičovat jejich správné řešení. Velkou předností je jeho nízká hmotnost a jednoduchá konstrukce i ovládání, které si navíc můžete prostřednictvím mobilní aplikace přenést do svého telefonu. Zařízení se dodává se dvěma výměnnými zásobníky na 45 míčků. Je velmi snadno a rychle demontovatelné a pomocí sady transportních bagů jej lze pohodlně a bezpečně převážet. Číst dále …

badenko_ful

To ocení především trenéři, kteří připravují svoje svěřence v různých halách.

Kromě speciální badmintonové přípravy lze toto zařízení velmi dobře využít například jako zpestření firemní akce, sportovního dne nebo jiných setkání lidí, kterým chcete nabídnout něco neobvyklého. Pro tyto účely si jej můžete také pronajmout. Jako doplněk nahrávacího stroje pro výše zmíněné akce připravujeme také možnost změření rychlosti badmintonové smeče pomocí speciálního radaru.

V případě Vašeho zájmu o další informace, osobní vyzkoušení nebo praktické zkušenosti z provozu, kontaktujte prosím naši firmu, která je výhradním prodejcem BADENKO v České republice a na Slovensku.

Ing. Petr Koukal privat@koukal.cz +420 603 410 720

2 Responses to “Zahrajete si badminton s robotem?”

  1. Šlechta Libor Says:

    jaká je cena zařízení Badenko a kde se dá objednat?

  2. mm Says:

    Dobrý den, poptejte u dovozce Badenko CZ, Ing. Petr Koukal, privat@koukal.cz, +420 603 410 720 do ČR,

≡ Zanechte vzkaz