badminton je badec.cz


Výsledky 3. kola Yang Yang Sten turnaje 2020

IKONA_STEN_2020
STUPNĚ VÍTĚZŮ:

1. KAREL PECHA – 8/9
2. ZDENĚK SÁRA – 7/9
3. KAMIL SEDLÁČEK – 6/9

(čísla vyznačují počet vítězství / počet zápasů)

Výsledky 3. kola Yang Yang Sten turnaje 2020 zobrazíte zde.

Celkové pořadí po 3. kole turnaje zobrazíte zde.

Sobotní dopoledne, badminton, Sprint Brno a 10 borců bojujících o každý míček = to bylo 3. kolo Yang Yang Sten turnaj 2020, které tentokrát opanoval Karel Pecha

Pokračování komentáře a více informací zde:
Napínavé a dlouhé sety, mnohdy hrané do prodloužení, to je již klasický scénář, který se píše na sobotních Stenech a ani toto kolo nebylo vyjímkou. To potvrdil i celkově vítězný Karel Pecha, jenž udolal v prodloužení posledního setu Kamila Sedláčka a uzmul tak pro sebe 8. set, což nakonec znamenalo premiérovém prvenství na Stenu. Pěkný výkon, i když jak poznamenal Standa „na dvojku nic moc“ :-)

Druhé místo za 7 setů pro levorukého pavouka Zdendu Sáru, který sice jediný dokázal porazit Karla, ale 2× poztrácel jinde.

Třetí místo obhajoval z minulého kola Kamil Sedláček a i tentokrát to vyšlo, přičemž ale stačilo málo a celé pořadí mohlo vypadat krapet jinak …

6 vítězných setů jako Kamil nasbíral i Franta Kůst, kterého na bramborové čtvrté místo odsunul právě vzájemný zápas s Kamilem. Radost mu to však nezkazilo, neboť pevně svíral skalp Zdendy Sáry a už se viděl na bláhovkovém pifku.

Ze Znojma dorazil pravidelný účastník Sten turnajů a třetí muž Sten turnaje 2019 Petr Chochola. Petrovi se poslední Sten příliš nepovedl, a tak si tentokrát chtěl spravit chuť lepším umístěním. To se nakonec o jedno místo povedlo, ale spokojen s pátým místem rozhodně nebyl.

Šesté místo pro Víťu Baisu, který jako obvykle makal a lítal po kurtu, ale tentokrát to nestačilo a výhra nad Kamilem byla Vítovým sobotním maximem.

Tři sety – výhry jako Víťa posbíral i Pavel Neumann a Tonda Golec, přičemž o pořadí rozhodoval vzájemný poměr míčů. Pavel bere sedmé a Tonda osmé místo, které znamená i stopku.

Stopka na příště za deváté místo pro druhého ze znojemské ekipy – Petra Štrause. Desáté stopkové místo pro bojovníka Honzu Vodáka, který se po minulém krásném pátém místě jistě cítil navíc … vítězství nad Kamilem je určitě příslibem na příští kola.

4. kolo Yang Yang Sten turnaje 2020 je naplánováno na sobotu 21.12.2019 – přihlašování bude spuštěno v pátek 13.12.2019.

Více o Sten turnaji, včetně možnosti přihlášení, pravidel atd. zobrazíte zde.

≡ Zanechte vzkaz