badminton je badec.cz

Vitězové turnaje „O Čertíkův pohár“

O Čertikův pohár - badmintonTento víkend 10–11.12.2011 proběhl v brněnském Sportcentru Kuklenská dvoudenní turnaj družstev. Vše pěkně šlapalo, na 4 kurtech se hrály zápasy bez prostojů a došlo i na řadu překvapivých výsledků. Vítězné družstvo si odneslo pohár a první 4 týmy mají zajištěnou účast ve finále, které proběhne v únoru 2012 pod názvem „O Luciferův pohár“

Sobotní den se utkalo 8 týmů. Turnaj vyhrál po velmi dobrém celodenním výkonu team Podolí, kde velkou oporou byly Eva Huspeková s Martinou Jakubovou. Výborný výkon podali i borci Standa Janeček (i přes zranění kotníku) a Michal Rafaj. Na druhém místě se umístil Juraj Team pod taktovkou Juraje Hudáka. Třetí družstvo byl výběr Komety A, který si brousil zuby na finále, ale stopku v semifinále mu vystavil právě tým Podolí. Spolu s těmito družstvy se na únorový turnaj kvalifikuje i Míla Sáňka Team ze 4. místa Nedělní turnaj byl za účasti 6 týmů a vyhrál ho tým Komety B těsně před týmem Želešic a třetí Lokomotivou Uherský Ostroh pod vedením Zdeňka Doložílka. 4.postupové místo vybojoval tým Hamry nad Sázavou.

8. Hamry nad Sázavou Team

Děkujeme i ostatním družstvům za účast. Pochvalu si zaslouží členové domácího oddílu Komety Brno, kteří připravili kvalitní turnaj s pestrým občerstvením a velkou porcí zápasů. Poděkování patří i partnerovi turnaje, firmě www.sportprotebe.cz. která věnovala na každý den do tomboly jednu závodní raketu značky FZ FORZA. V sobotu ji navíc vyhrál losem člen naší redakce Rasťo Belan ;-)

2 Responses to “Vitězové turnaje „O Čertíkův pohár“”

1. Doloh Says:

CHyba , LOKOMOTIVA TEAM skončil 3. a ne 4.

2. Míla S. Says:

Ahoj komeťáci. Chválím perfektní turnaj v nové hale. Všechno skvěle odsýpalo a zápasy měly výbornou úroveň. Vždycky si rád zahraju proti silným protivníkům a změřím s nima síly. Těším se na únorové pokračování.