badminton je badec.cz


VAŠE LIGA spouští čtyřhry

IKONA_VASE_LIGA_CTYRHRYBadmintonisti, chtěli jsme vám udělat radost, přichystali jsme si proto pro vás něco nového! Od října startujeme v Praze a Brně badmintonovou ligu čtyřher, která bude fungovat paralelně s dalšími ligami, ovšem můžete ji hrát spolu s přítelkyní, přítelem nebo s vaším dobrým kamarádem. Systém je stejný jako u dalších lig (singl badmintonu, squashe, tenisu či beach volejbalu), to znamená, že vám určíme pětičlennou skupinu, která je na stejné úrovni jako vy a vy si budete přes náš jednoduchý systém na webu domlouvat zápasy. Měsíčně jich odehrajete celkem čtyři a podle výsledků budete sestupovat nebo postupovat do dalších lig.
Pokračování zde:
Důvodů, proč hrát badmintonovou ligu čtyřher je víc. Hru strávíte s vaším blízkým bez výčitek, že s dotyčným „vůbec nejste“ a věřte, že pokud váš vztah přetrvá i přes hodiny emočního vypětí a herního zápalu, vydrží pak už všechno. Čtyřhry ovšem nemusíte hrát jenom se svojí drahou polovičkou, vytáhněte pravidelně kolegu nebo kamaráda na sport, který si užije. Střídání protihráčů je zaručeno, a tak se budete vy i váš spoluhráč hru od hry zlepšovat. Nebudete mít totiž šanci zvyknout si na stejný styl hry, stejné chyby a podobně. Další výhodou je to, že se startovné dělí dvěma a poplatek za kurt se také rázem snižuje.

Přihlašování do badmintonové ligy čtyřher probíhá od 2. září do neděle 5. října, a pokud máte o ligu zájem, nebo si jen chcete zahrát na turnaji, přijďte 27. září do sportovního areálu Hamr v Braníku nebo Sprintu v Brně. Více info o badmintonových čtyřhrách zde. Těšíme se na vás!

≡ Zanechte vzkaz