badminton je badec.cz


Unikátní badmintonové trofeje

hlac01m16[1]Máme perfektní typ pro pořadatele badmintonových turnajů, soutěží: Sháníte trofeje pro ocenění úspěchů vašich sportovců? Nebo cennou výhru pro badmintonové turnaje? Trofeje podle vašich představ vám společnost Poháry Bauer navíc dokáže vyrobit na míru, a to včetně potisku či štítku na podstavci. Pojďme se společně podívat na to, jaké možnosti při výběru té správné badmintonové trofeje máte.

Badmintonové ocenění pro každého

Badmintonové trofeje značky Poháry Bauer jsou skvělou volbou pro malé i velké turnaje. Vybírat můžete z různých designů a materiálů. V zásadě máte na výběr z trofejí skleněných a akrylátových. Záleží jen na vás, jakému materiálu, barvě či tvaru dáte přednost. Skleněné trofeje jsou skvělým oceněním pro sportovce, jelikož se svou krystalickou čistotou v interiéru krásně vyjímají a dělají tak radost při každém pohledu. Akrylátové trofeje jsou o něco levnější variantou, nicméně na kráse a originalitě jim to rozhodně neubírá. Akrylát je velmi odolný materiál a pro výrobu trofejí je vhodný zejména kvůli své tvárnosti, která umožňuje vytvořit nápadité a originální designy. Badmintonové rakety, míčky či síť, žádný problém! Nesmírnou výhodou akrylátových trofejí je též jejich ekologická výroba, dbáte-li tedy o životní prostředí, jistě vás tato zpráva potěší. Podstavce pro trofeje se vyrábí zejména z plastu či dřeva. Na něj lze přidat štítek s libovolným nápisem či logem. Budete-li si chtít vystavit získané medaile, máme v nabídce také věšáky na medaile, které rádi potiskneme podle vašeho zadání.

acl2000m20_1[1]

Nadstandardní služby

Výroba akrylátových trofejí na zakázku pro Poháry Bauer není žádný problém! Záleží jen na vaší vizi vzhledu finálního výrobku, o zbytek se postaráme. Zajistíme i potisk trofeje podle vašich představ. Vaše přání je nám rozkazem! Věříme, že naše služby předčí vaše očekávání a námi vyrobené trofeje budou vám a ostatním badmintonovým šampionům dělat radost! Kompletní nabídku pohárů, trofejí a medailí naleznete na stránkách e-shopu Poháry Bauer.

mdar60_m9[1]

 

≡ Zanechte vzkaz