badminton je badec.cz


Turnaj v Kunovicích se blíží

ikona_kunoviceZdravím vás, blíží se nám termín badmintonové akce, kterou podpořila řada sponzorů a i město Kunovice. Chtěl bych vás všechny jménem mým, badmintonového oddílu BC Lokomomotiva Kunovice a spřáteleného badmintonového klubu SKP Kometa Brno, pozvat na I. ročník badmintonového turnaje „O pohár města Kunovice“. Hrát se bude ve víceúčelové hale v Kunovicích na 8 kurtech (Panská 9, 686 04 Kunovice, GPS: 49°2’35.458″N, 17°27’49.186″E). Kurty zde jsou nové, hala je v provozu dva měsíce a má příjemný, měkký, neklouzavý povrch. Hrát se budou mužské čtyřhry, ženské čtyřhry a smíšená čtyřhra. Další informace najdete zde:

kunovice

Občerstvení v hale bude zajištěno v místním baru – jelikož se jedná o první větší akci, kterou majitel haly domluvil s našim oddílem, nebudou v občerstvení chybět domácí speciality za lidové ceny. Pro zájemce je zde možnost domluvit ubytování – chystáme turnajový večírek, který je brán jako setkání hráčů před nadcházející sezónou 2012/2013. Večírek proběhne v sobotu večer po ukončení turnaje.

Vše se bude hrát tzv. švýcarem na 5 až 6 kol, počet se upřesní dle účasti. Turnaj je určen pro výkonnostní skupiny od rekreačních hráčů po klubové hráče, omezení je max. do úrovně III. ligy včetně (tj hráči, kteří hráli sezónu 2011/2012 městský přebor či třetí ligu). Hraje se s péřovými míčky. Doufáme, že to bude turnaj nejen bohatý na sportovní zážitky, ale určitě bude bohatý i na ceny pro vítěze, které nám do turnaje věnuje SenzaSport (poháry a medaile), Sportprotebe.cz (badmintonové vybavení – sada profiraket FZ Forza pro vítězný pár), Zlatnictví Filip (zlatnické šperky), Vinařství Nikodém Míša (ledové vína a slámové vína) , Lapp Group a další a další. Včas si zarezervujte tento víkend na kvalitní badmintonovou akci. Další informace přineseme.

Plakát turnaje zobrazíte kliknutím zde.

Srdečně zveme hráče z celé ČR i Slovenska, je zde omezený počet startujících, tak neváhejte s přihláškou.

Těšíme se na vás

Za pořadatele Zdeněk Doložílek – BC Lokomotiva Kunovice a za SKP Kometa Brno Marek Matula a Martin Svoboda, kteří nám pomohou s organizací turnaje.

≡ Zanechte vzkaz