badminton je badec.cz

Sprint Brno smetl Kometu

Martin_Svoboda_badmintonMartin Máca Svoboda – betelnej chlap a hlavní postava brněnského oddílu Kometa nám poslal článek o nedělním badmintonovém utkání s favoritem městské soutěže, oddílem SK Sprint. Martin dnes oslavil i 40. narozeniny, obrovská gratulace od badec.cz, přání lze zanechat v komentářích pod článkem!  Článek zde:  V neděli odpoledne 8.11.2009 jsme sehráli další utkání v městské lize badecu a bohužel jsme si zaknihovali druhou prohru v soutěži. O kvalitách družstva Sprint jsme vůbec nepochybovali, ale i přesto jsme chtěli soupeře kousat a sebrat mu nějaký bodík. Ale místo kousání jsme jen žužlali a to na bodíky nestačí ani v badecu. Kromě trojky singlu, kde Jindra  Randula bojoval, ale nevybojoval vítězství, jsme ve třech zbylých singlech tahali za tu kratší, hodně kratší stranu provázku, stejně jako v prvním deblu. Naše mladé komeťačky Klára s Jitkou se v deblu rozjeli až ve druhém setu a proto prohra v koncovce 22:20 o to více mrzí.  Mix dopadl stejně jako siglíci a proto se davy fanoušků a hlavně fanynek soustředily na boj na „centr“ kurtu č.6 , kde Tomáš s Jindrou bojovali o čestný bodík. Ve velmi vyrovnaném a dramatickém špilu, s několika tygřími skoky Tomáše , však slavil vítězství 22:20 ve třetím setu soupeř ze Sprintu. Takže 8:0 z našeho pohledu se dalo čekat a taky se tak stalo. Mezi soupeři zahrála velice dobře Peťa Přinosilová a je vidět, že jehnické kempy svojí úrovní posunují dřívě hoby hráče na vyšší a vyšší úroveň. Příště, 22.11. hrajeme v 10:00 hod v hale Sprint proti mužstvu BC Želešice a budeme znovu doufat a hlavně srdnatě bojovat o první vítězství Komety. Zdravím všechny, co propadli badecu, Máca.

One Response to “Sprint Brno smetl Kometu”