badminton je badec.cz


Soupiska big8 8.11.2009

badminton_big8Server badec.cz pořádá letošní první badmintonový turnaj v singlu mužů Big8, systém každý s každým. Na turnaji zůstalo poslední volné místo, v kvalifikaci se o něj měli utkat zájemci. Jelikož se přihlásil Standa Kohoutek, dlouholetý reprezentant ČR, hráč první ligy, několikanásobný mistr republiky, trenér Jehnického oddílu se kterým je čest si zahrát, startuje tak na divokou kartu přímo v soutěži. Soupiska big8 8.11.2009 od 19 hod v Yonex aréně Brno Jehnice: Martin Seknička, Tomáš Šplíchal, Kamil Sedláček, Marek Matula, Tomáš Prek, Franta Hanák, Adrian Hundhausen, Standa Kohoutek. Náhradníci: Tomáš Šindelář, Petr Hrdlička, Ladislav Prudký, Michal Bulička.

6 Responses to “Soupiska big8 8.11.2009”

 1. Lukáš P Says:

  Zdar hoši, ne že bych Vám do toho chtěl kecat, ale takhle měnit pravidla, po vydání ,,propozic". Ale na druhou stranu, já jakožto bývalý reprezentant, rovněž mistr republiky, ale jen hráč druhé ligy, bych měl mít účast rovněž jistou – např. místo Marka Matuly ;)))

 2. mm Says:

  Cau Luky :, Standa je Standa, pochop, ze ho nemuzu dat do kvalifikace, dostal divokou kartu, je to v pravidlech turnaje, projdi si je :) a tesime se na tebe, snad se prokouses kvaldou na pristim big8 a pak se udrzis v turnaji, lehky to mit nebudes

 3. Lukáš P Says:

  Když už jsi u těch pravidel, tak jen proč jsem se nepřihlásil (kromě toho, že jsem Vás tam nechtěl zesměšnit – teda hlavně tebe ;)))), tak jen že v propozicích bylo, cit. ,,otevřeno pro hráče městkého, oblastního a krajského přeboru."

 4. rastor Says:

  Říká se, že namyšlenost je intelektuální pud. Okrem té namyšlenosti mi u tebe chybí to zbývající… 
  R.

 5. mm Says:

  Lukine „pořadatel si vyhrazuje právo nasadit hráče na divokou kartu“ obcas to vyuzijeme, kdyz by borec porazil vsechny v kvalde (dostal ji napr. Lada Vorel, Adrian atd).. U tebe to neni tak jiste, na kempu te prohnal kluk co zacinal s badecem a vzal ti bez potizi set, tak makej a az budes mit natrenovano, muzes do kvaldy. Cau m ;-)

 6. rastor Says:

  http://www.badec.cz/…ne-20092010/

≡ Zanechte vzkaz