badminton je badec.cz


Reportáž z turnaje družstev o pardubický perník

IKONA_PARDUBICE_3 Ke svojí hráčské kariéře si Míla Sáňka poprvé přidal i pořadatelskou roli a uspořádal v sobotu 7. ledna turnaj družstev O pardubický perník. V nafukovací badmintonové hale Tenis centra Pardubice se sešlo 6 pozvaných týmů, které navzájem změřily síly v mužských a ženských dvouhrách, mixu a mužském deblu.

Pokračování komentáře zde:

Družstvo Olomouce táhla především bezkonkurenční Naďa Kuzmová, která vyhrála všech 5 singlových matchů (s impozantním skóre 210:84). I takový výkon však nakonec stačil jen na 6. místo.

Družstvo Komety Brno B se pralo s dvěma hendikepy, a to hrou s plastovými míčky a určitě i únavou, kdy Iris Blažková a Máca Svoboda dorazili na turnaj na turnaj přímo z noční služby. Kometa se nakonec stala remízovým králem a obsadila 5. příčku.

Družstvo Pardubic je víceméně turnajovým nováčkem a spoléhalo především na loňského vítěze amatérské H Centrum ligy v Pardubicích Ondru Pruska. Důležité body ale přidali i další členové týmu a vybojovali celkové 4. místo.

Pořadatelé Míla Sáňka a Michal Říha společně s Ivou Dušákovou vytvořili Koalici 3 východočeských měst. Iva v průběhu turnaje setřásla ostych ze silných soupeřů, standardní výkon podali i kluci a celkově to stačilo na 3. místo, kdy jako jediní dokázali porazit vítězné družstvo.

Rychnova nad Kněžnou dorazili zkušení Verča, Jana, Martin a Jura. Holky se potýkaly s drobnými zdravotními potížemi, proto se podělily o zápasy v singlu a mixu. Jura Jablonský získával skvělým výkonem další důležité body v singlu a pouze prohra s vítězným týmem odsunula tento tým na 2. místo.

Vítězem se stalo družstvo Malých Svatoňovic. Z široké členské základny Sokola Malé Svatoňovice do Pardubic dorazili Vlasta Seidelová, Martin Krejzl a Lukáš Jirásek. Až na jedinou prohru sbírali výhry jako na běžícím pásu a zaslouženě slavili celkové vítězství. Svými body i neustálým koučinkem k tomu přispěl i Lukáš „Náčelník“ Jirásek a nenechal se rozhodit ani podle svých slov „malým místem na námitky“, které poctivě dopisoval téměř ke každému zápisu k utkání :-)

Podrobné výsledky si můžete prohlédnout v tomto souboru.

6 Responses to “Reportáž z turnaje družstev o pardubický perník”

 1. Marian Says:

  Mílo,díky za dobrej turnaj, žádné prostoje a spousta dobrých lidí se kterýma se zasměješ i když prohráváš. Jen ta paní za tím výčepem by pro příště chtěla vyměnit nebo aspoň probudit.

 2. Koblížek Says:

  Mílo, to si mal povedať dopredu, že tam bude „perník“ Safra, hneď by som jel! Veľká gratulácia organizátorovi, všetkým zúčastneným a hlavne víťazom (z našeho oddielu)! :-)

 3. Míla S. Says:

  Ahoj kluci, jsem hodně rád, že se povedlo turnaj uspořádat a žádné větší potíže nenastaly.
  Mariane, ta paní prý byla jen záskok za někoho nemocného, asi proto trochu nestíhala.
  Jaro, tak počítám, že jestli bude nějaké příště, dorazíš už i ty uloupnout si perníček. :-)

 4. Máca Says:

  Mílo, super turnájek. Příště rádi přifrčíme zase. Jak píše Marian bezva lidičky, moc se nám u vás líbilo.

 5. David Vaculík Says:

  Milouši, Milouši. Doufám, že přístě dorazí pozvánka na váš turnaj dál na východ a že se nezasekne nějde u Brna:-)))

 6. Open turnaj družstev o pardubický perník II | badminton je badec.cz Says:

  […] mužů a mix. Propozice si můžete prohlédnout kliknutím zde. Reportáž z prvního klání kliknutím zde. « Petr Koukal k Finnish […]

≡ Zanechte vzkaz