badminton je badec.cz


Reportáž z Reichman Open 2011

hustopece_badminton_turnaj Od Karla Reichmana dorazil na badec.cz report, za který děkujeme a dále zveřejňujeme. VICTOR-BADMINTON TOUR 2011 je zahájeno a REICHMAN OPEN 2011 je minulostí. Takto by se dal sobotní den 26.02.2011 krátce specifikovat. Ale trošku statistik. Kdo nebyl v Hustopečích neuvěří. Sešlo se neuvěřitelných 82 dráčů a hráček. Bojovalo se od 9. hodiny dopolední do 22. hod večerní v kategoriích: dvouhra muži do 40 let, dvouhra muži nad 40 let, dvouhra ženy, čtyřhra muži i ženy a smíšená čtyřhra. Sehrálo se neuvěřitelných 250 zápasů.

Pokračování reportáže včetně uvedení výsledků a odkazů na fotogaleri kliknutím zde:

Hrálo se na dvě porážky, kolo vítězů na dva vítězné sety do 15 bodů bez nastavení a kolo poražených do 11 bodů taktéž na dva vítězné sety bez nastavení. Míče pro celý turnaj poskytla firma VICTOR Bratislava. Ihned po prvním kole bylo jasné jak vyrovnané budou síly. A celý den bylo opravdu na co koukat.

Výsledky jednotlivých kategorií:

Dvouhra muži do 40 let

 1. Schmied Martin
 2. Tlustý
 3. Honisch

Dvouhra muži nad 40 let

 1. Bálint Richard
 2. Hruška Ivan
 3. Lichanec Miroslav

Dvouhra ženy:

 1. Ligasová Valeria
 2. Bowwers Barbara
 3. Konvičná Zuzana

Mix:

 1. Lick – Ligasová
 2. Janoš – Pospíšilová
 3. Schmied – Konvičná

Čtyřhra muži:

 1. Bičan – Hundhausen
 2. Bosák – Schmied
 3. Antl – Jánoš

Čtyřhra ženy

 1. Lengálová – Loutocká
 2. Pospíšilová – Fojtlová
 3. Hlavačková – Divínová

Jestli se nám povedl turnaj připravit organizačně dobře musíte posoudit sami. Já osobně bych chtěl moc poděkovat těm, kteří se na přípravě podíleli. Jirka Hrubý a můj synovec Petr se postarali o kantýnu, brácha Petr se postaral o převoz všeho potřebného do haly a celý den byl ve střehu. Tonda Schaffer se nám celý den staral o příjemnou muziku a perfektní ozvučení haly. A protože se nás na večer sešlo mnoho poprosil jsem svého kamaráda Pavla Halma a on nám poskytl azyl. Jídlo jsem pro Vás připravil společně s Babičkou. No a výčep s pivem a kofolou nám poskytl ROYAL PÁRTY SERVIS zastoupený Petrem Kropáčkem.

Karel Reichman

Fotogalerii z příprav zobrazíte kliknutím zde
Fotogalerii z turnaje zobrazíte kliknutím zde
Fotogalerii od Petra Komárovského zobrazíte kliknutím zde
Fotogalerii od Richard Bálinta zobrazíte kliknutím zde

Další pokračování VICTOR-BADMINTON TOUR 2011 je naplánováno na 30.04.2011. Tentokrát se série přesune do Brna na tradiční setkání pod názvem Brněnské jaro. O turnaji budete včas informováni. Sledujte badec.cz !

One Response to “Reportáž z Reichman Open 2011”

 1. Reichman Open v březnu 2012 | badminton je badec.cz Says:

  […] z ročníku 2011 najdete zde, ročník 2010 je zde, reportáž z ročníku 2009 je zde, rok 2008 je zde. « O […]

≡ Zanechte vzkaz