badminton je badec.cz

Reportáž z brněnského badmintonového turnaje MASTERS 2010

IKONA_MALY_OPEN_5 I. ročník badmintonového turnaje Mistrů, který se uskutečnil 15.1.2011 v Brně (BH Sprint), zároveň ukončil úspěšný první ročník spolupráce TK MalyOpen a BC SmartLife Řečkovice při pořádání a organizaci badmintonových turnajů v Brně. Tento turnaj byl určen pro nejlepších osm párů v kategorii čtyřhra muži a mix, které se nejlépe umístily v žebříčku bezmála sta účastníků za uplynulou sezonu 2010. Turnaj měl skvělou atmosféru a úroveň všech hráčů a hráček patřila k nejvyšší kvalitě, která se pohybuje na turnajích určených pro amatéry, nebo ty, kteří hrají nejnižší městské soutěže. Po velmi kvalitní hře se Mistry pro rok 2010 v kategorii mužská čtyřhra stal brněnský pár Tomáš Krejčí (Kometa) a Jindřich Randula (Podolí) a demonstrovali tímto, jako narychlo povolaní náhradníci za zraněný ostravský pár Šmíra/Šot (Premiera) obrovskou vyrovnanost zúčastněných finalistů. Mixový titul pro sebe vybojovali taktéž brňáci Klára Svobodová (Kometa) a Ladislav Prudký (Vranovice), kteří ve finálovém zápase porazili dosud vždy vítězné Havránkovi (Premiera/nere­gistrovaný).

Pokračování reportáže včetně výsledků zde:

Gratulujeme nejenom těmto nejlepším párům dnešního turnaje, ale děkujeme i všem ostatním za skělé sportovní zážitky a také děkujeme všem hráčům a hráčkám, kteří se zúčastnili některého z našich turnajů. Velký dík patří také Standovi Janečkovi z badec.cz za medializaci, Jarkovi Jakubčinovi a kol. za spolupráci při focení a tvorbě videa a také všem partnerům, kterými byli: MMB, SmartLife, Kukuřičník CZ, Kaperi CZ, Timeout, Sportprotebe a hala Sprint.

Díky a těšíme se na viděnou na dalších turnajích v roce 2011 v Brně.