badminton je badec.cz


Pozvánka na turnaj B30 do Brna

B 30 BrnoJménem pořadatelů Petra Komarovského a Franty Hanáka z oddílu ABC Brno Vás srdečně zveme s dostatečným předstihem na již 12. ročník deblového turnaje B30! Klíčové údaje jsou: Datum: 2.11. 2013, od 8.30. Místo: Hala Sprint, Brno Kategorie: všechny čtyřhry. Odměny vítězům: originální ručně dělané poháry z dílny mistra Hanáka + samostatné vyhlášení dvojic s průměrným věkem nad 40 let. Nebude chybět ani soutěž o nejpřesnější podání. Rezervujte si termín, další informace včas přineseme!

4 Responses to “Pozvánka na turnaj B30 do Brna”

 1. Martin Schmied Says:

  B30+ znacilo do lonska to ze se hodnotili zvlast dvojice s vekovym prumerem nad 30 (nazev turnaje byl k pochopeni) Ted uz tomu nerozumim B30+ a hodnoti se dvojice s prumerem nad 40. To se posouva tak, aby „nekteri“, Petre, meli umisteni? :-D

 2. Iva Says:

  Ideal by to bylo prejmenovat na 40+ :)

 3. petr komarovský Says:

  vtipná poznámka, a navíc ji rozumím. důvod je však prostější a dokonce není z mé hlavy :-)! při vyhodnocování za poslední 2 roky nás kluci upozornili, že vlastně vítězové kat. „open“ i „30+“ jsou ti stejní hráči. Tak abychom odměnili co nejvíce účastníků (a nedávali soudky piva, tašky a poháry 2×) „jen“ 3 dvojicím, navrhli nám, ať posuneme věkovou hranici kategorie „masters“ :-)!
  PS
  …my s Fanym se rádi cen zřekneme = pro nás je dostatečnou odměnou vidět, že se turnaj líbí… Ale s Váma z Chropyně si VŽDY rádi zahrajeme )))!

 4. petr komarovský Says:

  …ještě si vzpomínám i na debatu kolem názvu turnaje. Padl i návrh turnaj přejmenovat na B40, ale „riziko“, že to budou hráči vnímat jako nový turnaj je zbytečné. Doporučili nám markeťáci držet se tradice a původního brandu :-)!
  Díky za postřeh a komentář ))!

≡ Zanechte vzkaz