badminton je badec.cz


Pozvánka na dvoudenní megamixy v Pardubicích

pardubice_nova_hala Od Karla Zahradníka dorazila s velkým předstihem následující pozvánka. Zdravím všechny badmintonové nemehla, darebáky, plácaly, smečaře, … hráče. Vzhledem k nesporné popularitě badmintonu se v poslední době objevuje jedna nemilá věc. Je vypsán nějaký turnaj a než se člověk stačí podrbat na hlavě, je tam plno. Jsou zde případy, kdy se turnaj zaplnil za 3 dny, 2 dny, nebo dokonce za 1 den. Nám se poslední turnaj naplnil za neuvěřitelných 90 minut! A proto jsme se rozhodli uspořádat dvoudenní MEGA MIXY v Pardubicích.

Pokračování zde:

Dle mého názoru, je vše dáno třemi aspekty:
 – 1. Silnou badmintonovou základnou
 – 2. Kvalitou turnaje
 – 3. Počtem kurtů na daném turnaji

Druhý a třetí bod jsou, myslím, nejdůležitější.

Turnaj bude vypsán pro 60 párů a bude se konat v termínu sobota 30.04.2016 a neděle 01.05.2016.

V sobotu proběhne kvalifikace. Prvních 30 párů bude hrát 09.00 –15.00 hodin, druhých 30 párů bude hrát 15.00 – 21.00 hodin. Kvalifikace se bude hrát na 6 kol, švýcarským systémem, na dva hrané sety do 21. Pomocný bod bude 17, a 21 bod je konec. Z každé skupiny postoupí 15 nejlepších do nedělního finále.

V neděli proběhne již zmiňované finále a to v čase 09:00 – 17.00 hodin. Hrát se bude na 7. kol. Vše ostatní je stejné jako v kvalifikaci.

Nejsem odpůrcem péřáků, ale hrát budeme míčky Yonex 350 modrý proužek. Dodá pořadatel. Péřáky = neexistuje, ani po vzájemné dohodě.

Uzávěrka přihlášek bude v neděli 24.04.2016 ve 20.00 hodin.

Poté budou rozděleny dvě kvalifikační skupiny. O rozdělení budete informováni mailem. Je jasné, že ze vzdálenějších míst vás přijede více v jednom autě. To však neznamená, že budete hrát ve stejné kvalifikační skupině!!!

Budeme hrát pro radost ze hry a o zajímavé ceny (s prázdnou neodjedou ani poražení kvalifikanti). Bude zajištěno kvalitní občerstvení, s možností objednání teplého jídla z restaurace obchodního domu Globus.

Forma přihlášení a další potřebné informace naleznete v propozicích zde.

Veškeré další informace rádi zodpovíme na tel: 724 287 583, nebo na mailu: vhetfield@seznam.cz.

Takže, jak s oblibou říkám: NESEĎTE DOMA NA PRDELI A PŘIJĎTE SE PŘÍJEMNĚ ZAPOTIT A POBAVIT.

Všechny zdraví tým pořadatelů Vláďa, Karel, Gábina

≡ Zanechte vzkaz