badminton je badec.cz


Pozdrav od Adama ze Španělska

Adam Mendrek badec.czAdam Mendrek tvrdě dře ve Španělsku na juniorském badmintonovém soustředění, dnes jsme si s ním napsali a Adam nám sdělil své dojmy: Ve čtvrtek nad ránem jsem po dlouhé cestě šťastně dojel sem do španělského Ovieda. Oviedo leží na severu Španělska, pouhých 26 kilometru od moře.

Hned ve čtvrtek jsem se zapojil do tréninku! Denně tvrdě trénujeme 6 hodin. První fáze, která trvá 3 hodiny začíná v 11:00. Jdeme s kondičním trenérem (který mimochodem trénoval i španělskou hvězdu Rafaela Nadala) buď do speciální místnosti, kde trénujeme stabilizaci, rychlost a celkové speciální cvičeni pro badminton, nebo na tartan, kde běháme intervaly. 

adam_oviedo

Po hodině se přesuneme do haly, kde se trénuje badminton 2 hodiny. Tento stejný rituál máme ještě jednou, ale od 16:00 do 19:00. Akorát kondičku máme až poslední hodinu. Tréninky jsou pestré a velmi kvalitní! Trénujeme všechny údery, hlavně kombinace dva na jednoho. Od středy je tady také trenér z Dánska.

Jsem zde velmi spokojený, bohužel ale budu muset Španělsko opustit již tento čtvrtek ( jsem zde celkem na 14 dní ), protože odletám zpět do ČR. Hned v neděli ale odjiždím na měsíc a čtvrt do badmintonové akademie v Dánském Odense, kde začne ta pořádná a hlavní příprava na novou sezónu!

Chtěl bych všem poděkovat za podporu!

Zdravím čtenáře serveru badec.cz!

Adam Mendrek

≡ Zanechte vzkaz