badminton je badec.cz

Play off 2013 v JM kraji

kometa_a_play_offV rámci JM kraje naplno běží Play off regionálních soutěží tj. oblastních a krajských přeborů. Finále je naplánováno dle rozpisu soutěže na sobotu 30.3.2013 (případně druhý termín 31.3), z doručených nabídek vybere VV JM svazu místo konání finále - kde se v jeden den rozhodne o zlatu, stříbru, bronzu a bramboře.

Začneme odspodu, ve IV. lize známe již prvního finalisty a tím je tým Allivictus Zlín, který v semifinále dvakrát porazil BC Lokomotiva Kunovice 5:3, 5:3. Druhé semifinále je rozehrané, v neděli 17.3 v 19:00 v Brně v hale Kuklenská je odveta SKP Kometa B vs. BC Premiera B. První semifinále skončilo vítězstvím Premiery 5:3. Odveta slibuje napínavý zápas, stejně jak byl ten první.

Ve III. lize jsou malinko pozadu, každopádně adeptem na finále je tým Podivína, který v prvním semifinále porazil Podolí B 7:1 a odveta je naplanovaná na středu 20.3. v Podivíně. Druhé semifinále má první zápas ve středu v 18:00 na Kuklenské mezi týmy ABC Brno vs. Židlochovice.

Ve II. lize už známe složení finále. Tým SKP Komety A porazil v semifinále Chropyni A 6:2, 6:2 a druhým finalistou je tým RSC Brno A, který si dvakrát poradil s BC Premiera A 6:2, 5:3. Mezi poslední 4 týmy soutěže se dostaly 3 družstva skupiny A, reputaci B skupiny se tak  pokusí zachránit BC Premiera A v zápase o třetí místo soutěže s Chropyní A.

Průběh Play off sledujte v přehledu výsledků, které se průběžně (někdy si musíte bohužel počkat na aktualizaci) doplňuji zde.