badminton je badec.cz

Petr Koukal ve středu na China Open

Petr_Koukal_china_superseries Petr se zúčastní dalšího prestižního turnaje China Open SUPER SERIES 2009, který proběhne 17–22.11. 2009. Petr byl původně v kvalifikaci, díky odhlášení několika hráčů je v hlavní soutěži a utká se ve středu v 11:45 v prvním kole se Simonem Santosem z Indonesie. Simon je 7 nasazený hráč turnaje, má výbornou formu, Petr to nebude mít lehké a vítězství nad takovým borcem by byl obrovský uspěch. O výsledku utkání Vás budeme informovat. Na China Open se představí i Kristína Ludíková, která narazí na činskou hráčku Lu Lan, výhra nad takovou hráčkou by pro Kristínu byl životní úspěch. Držíme našim reprezentantům palce. Více informací o turnaji (včetně live score), kde nechybí nejlepší hráči světa jako jsou Lin Dan, Lee Chong Wei, v deblu Cai Yun, Fu Haifeng a řada dalších..najdete kliknutím zde: http://www.tournamentsoftware.com/…rnament.aspx?… Aktualizace 18.11.: Simon porazil Petra 23–21 21–14 za 46 minut, Petr měl i dva setboly v prvnim setu, bohužel prvni set prohrál. Kristína svůj zápas rovnež prohrála.