badminton je badec.cz

Krásný badminton v Yonex Badminton Aréně

porade pred zapasem Jehnice – Dobruska

V pátek 28.11.2008 viděli návštěvnící jehnické badminton arény několik nádherných zápasů 1. ligy smíšených družstev. Od 19:30 začalo utkání Jehnic a Dobrušky. Jehnice vstoupili do zápasu výborným výkonem v mixu, kdy dvojice Marian Smrek a Martina Vacková jednoznačně přehrála soupeře. Zároveň probíhal druhý zápas, debl mužů, kde se rozhodovalo až v koncovce třetího setu, domácí borci – Ing. Michal Weinbrener a Milan Ludík už měli mečbol na svých raketách, smolně však o zápas přišli. Další zápasy se hráli ve stejném duchu. Martina Vacková vyhrála ženskou dvouhru ve třetím setu a nejhezčí utkání celého večera, první mužský debl, mezi bratry Kopřivovými a domácími hráči Smrekem a Závadou se rovněž dostal až do třetího setu. Stejně tak Standa Bernacik svým chytrým badmintonem dlouho udolával rychlé hře českého reprezentanta Ondřeje Kopřivy a zápas se zlomil až v závěru třetího setu. Celkově Jehnice prohráli 2:6 i když by tomuto zápasu za výborné výkony všech aktérů jednoznačně slušela remíza 4:4. Další výsledky 1. ligy, která probíhá tento víkend Vám přineseme včetně komentáře Ladislava Vorla v následujících příspěvcích.