badminton je badec.cz

Kometa zazáří v badmintonu až příští sezónu

badminton_kometa_kubatKomentář Martina Mácy Svobody k posledním špílům brněnské badmintonové Komety: Tento týden jsme v Želešicích a Vranovicích završili základní část městské soutěže v badecu. Bohužel ani jedno z těchto dvou utkání nám nevyšlo tak, abychom si připsali další bodík natož abychom poprvé zvítězili. V Želešicích nás nepřijemně zaskočil na třetím singlu Radim Sedlák, kterého jsme do tohoto utkání neznali a který nám rozcupoval naši trojku Jindry Randulu na cucky. Své kvality Radim následně potvrdil i ve velmi vyrovnaném mixu a tak jediným vítězným zápasem byl debl Máca s Michalem, což bylo z našeho pohledu vše. Michal Kubát ještě potrápil Jirku Chytku na prvním singlu, ale ten ve třetím setu již nenenachal nic náhodě a set si pohlídal… celý článek:

Z našeho pohledu předvedla nejlepší výkon Lisa v mixu, ale jak jsem již psal na výhru to po třísetové bitvě nestačilo. Druhý den jsme přijeli do Vranovic, kde jsme po vzájemné domluvě odehráli své „domácí“ utkání, za což ještě dodatečně vranovickým děkujeme. Myslím si, že jsme zabojovali, ale prohru v poměru 2:6 jsme neodvrátlili. Máca s Michalem znovu vyhráli debl, ale kromě Jindry na „trojce“ jsme již další vítezství nepřidali. Velká škoda Michalova zápasu na dvojce, kde smolně prohrál, kdy nevyužil vedení 20:17 a soupeř v dalším setu již rozhodl o svém vítězství.

A tak nás čeká v nástavbě severobrněnské derby Kometa – Řečkovice. Určitě jsme s Richardem Foltýnem měli před sezonou větší ambice, než se utkat o poslední flek, ale na přiští rok doufám, že více potrápíme ostatní mančafty v městské soutěži.