badminton je badec.cz

I v Olomouci se hraje badminton – reportáž

omegaV sobotu 3. října olomoučtí badmintonisti měřili své síly na prvním čtyřhrovém turnaji v letošní sezóně, kterého se zúčastnilo dohromady 15 párů. Za zmínku stojí jediný čistě ženský pár Pechová-Kolaříková, který v celkovém pořadí skončil na 11. místě. Turnaj začal rozdělením do skupin, které hrály švýcarským systémem a dle výsledků se následně dosazovalo do pavouka. Do finále se probojovaly dvojice Pazdera-Soukup a Hlisnikovský-Jemelka, kteří nakonec napínavý zápas vyhráli. V průběhu celého turnaje byl pro účastníky připraven snídaňový i polední rautík a po celou dobu a především po turnaji si jeho účastníci mohli regenerovat svoje zničená těla v mokré zóně nabízející odpočinek ve vířivce, malém bazénu, finské a parní sauně. Stejný komfort vám OMEGA centrum sportu a zdraví nabízí, jestli se zúčastníte na nejbližším, tentokrát singlovém turnaji, který propukne v sobotu 7. listopadu v 8.30. Bližší informace o tomto a dalších turnajích hledejte na stránkach olomouckého Omega centra www.omegasport.cz.