badminton je badec.cz


Další badmintonové kurty v Praze

badminton spoje praha Jan Vondra, dlouholetý reprezentant ČR otevírá od 8.5.2010 v hale TJ Spoje Praha badminton pro veřejnost. Informoval o tom svazový web czechbadminton a náš server badec.cz, zde je s ním rozhovor:

Na co se mohou těšit hráči badmintonu v Tvé hale?
Připravil jsem pro ně 5 kurtů, které budou k dispozici za rozumných finančních podmínek. Dostupnost haly je výboná a lze navázat i na výborné jméno oddílu TJ Spoje Praha, který je v historii naší nejvyšší badmintonové ligy rekordmanem v počtu získaných ligových titulů. Provoz kurtů jsme se snažili rozšířit na co největší množství hodin, ale musíme respektovat, že v hale TJ probíhají i jiné sporty. Ale i tak jsou nabízené časy úspěchem a hráčům badmintonu se zase zvětší šance si zahrát i v hlavní časy, kdy bývá většinou všude obsazeno.

Pokračování rozhovoru kliknutím zde:
Jaký je povrch?
Kurty jsou formou koberců – vyrobených z materiálu, který je certifikovaný po celé Evropě, jako speciální sportovní povrch. Má i certifikaci pro mezinárodní turnaje. Hráčům šetří klouby díky pružnému povrchu s bodovým tlumením nárazů po doskoku.

Co bude doplňkem, chystáš něco kolem?
V hale čeká hráče pěkné sociální zázemí, do kterého jsem musel investovat a provést renovaci, aby se zvýšil komfort. Dále jsme spustili rezervační systém, který poběží na stránkách http://www.fzforza.cz/ (link) kde si již teď můžete pohodlně z domu zamluvit rezervaci kurtu. Poděkování za stránky FZ Forza a rezervačního systému patří Markovi Matulovi a Petrovi Fišerovi. V hale bude i možnost si koupit výrobky dánské firmy FZ Forza.

Znamená to, že přecházíš z pozice hráče do pozice provozovatele haly, nebo zvládneš obojí?
Zvládám obojí, na turnaje budu jezdit i nadále, ještě bych rád pár pěkných výsledků v Evropě udělal. Mám kolem sebe tým lidí, co mi někdy i nezjištně pomáhají, za to jim děkuji. Na recepci haly bude vždy obsluha. Na kurtech budu i trénovat, takže mě tam navštěvníci často uvidí.

Těším se na viděnou na kurtech, hala TJ Spoje Praha, Na Balkáně 812, telefon 604 10 70 90

Jan Vondra
 hala_spoje_praha_400

≡ Zanechte vzkaz