badminton je badec.cz


Badhopman tour – reportáž z Hradce Králové

ikona_badhopmantour_hk Markéta Damborská a Jirka Nývlt kralovali v Hradci Králové V sobotu 5.11.2016 dopu­tovala Badhopman tour do Hradce Králové. Nejprve si s námi pošpásoval herní systém, který odmítl spolupracovat. Když už to vypadalo, že budeme hrát systémem „chorvatská pláž, přepinkni mě sedmdesátkrát“, systém se spokojeně zachechtal a uvolil se k nalosování prvního kola. Zaradovali se hráči i organizátoři, těm opět naskočily kardiostimulátory a turnaj mohl vypuknout.

Pokračování komentáře a více informací zde:

Do Hradce Králové přijelo 16 párů výborné kvality, zápasy tak nepostrádaly šmrnc a napětí. V konečném pořadí byla největší tlačenice na 3. – 6. místě, kde mezi páry se shodným počtem výher rozhodovala tzv. síla soupeře. Je to součet výher všech turnajových soupeřů a zohledňuje, s jak kvalitními soupeři jste se potkali. Paradoxně také pobízí k tomu, abyste svým soupeřům v ostatních zápasech fandili – čím víc soupeřových výher, tím lépe pro vás :).

Jednoznačné první místo nakonec získali Markéta Damborská s Jirkou Nývltem, kteří prošli celým turnajem bez ztráty setu. Druhé místo vybojoval pár Jarka Burešová a Michal Říha a bronzovou příčku obsadila Janča Zavadilová s Oldou Markem.

Nejlepší výkon v ženské kategorii předvedla Markéta Damborská, v mužské kategorii si nejlépe vedl Břeťa Krček.

Opět byl pro zábavu k dispozici senzor na měření rychlosti švihu zápěstí. Hráči se k němu nejprve stavěli nesměle (asi nechtěli soupeřům odhalovat svoje silné herní stránky). Nakonec si ale velká část hráčů měření vyzkoušela a největší hradecký švih předvedl Jirka Nývlt.

Atmosféra v hale byla příjemná, což se nedalo říct o vzduchu v ní, ale i ten jsme nakonec překousali. Ani hlady jsme netrpěli. Do soutěže O nejlepší buchtu se sešlo několik skvělých exemplářů, nakonec jednoznačně zvítězily badmintonové Míša řezy od Ivy Sperátové.

Díky všem, kdo jste přijeli a těším se na pokračování :)

Konečné výsledky jsou k vidění zde.

Sleduj náš FB profil, kde se dozvíš nejvíc.

Děkujeme www.dire.cz za poskytnutí fotografií :)

Přidejte se k nám a přijďte si zahrát www.badhopman.cz.

≡ Zanechte vzkaz