badminton je badec.cz


B30+ v Brně se blíží

IKONA_B30Letošní 12. ročník turnaje B30+ se velmi rychle blíží a jelikož si řada účastníků jistě plánuje užít volna v nadcházejících svátečních dnech, připomínáme několik zajímavostí k turnaji. Turnaj byl původně koncipován „jen“ pro hráče nad 30 let, proto i název B30+ (B = Brno a 30 = nad 30 let). Před 5 lety jsme se rozhodli turnaj uvolnit pro všechny věkové kategorie, ale s tím, že účastníci/dvojice s průměrným věkem nad 30 let, budou vyhodnoceny zvlášť. Číst dále 

A toto rozhodnutí se skvěle promítlo na úspěchu turnaje.

Jelikož se v posledních několika ročnících stávalo, že vítězové kategorií „Open“ i „Master“ (30+) byly stejné dvojice, posunul se věk kategorie „Master“ na 40+.

Tím se podpořila účast i starších hráčů a rozšířil se tak i počet vítězů-medailistů.

Další originalitou je i soutěž o nejpřesnější podání. Každý, kdo se této soutěže chce zúčastnit, má 3 pokusy zasáhnout určitý prostor (obvykle přepravka) na základní čáře.

V případě rovnosti počtu zásahů rozhoduje, kdo zasáhl cíl dříve (1. příp. 2. pokusem) a po případě i rozstřel na 2 pokusy. Pro vítěze jsou připraveny velmi hodnotné ceny.

Podařilo se nám zabezpečit skvělé ceny od tradičních partnerů: Heineken – Starobrno, Mizuno, Merrell, Aminostar, Kumpoo, Tenis centrum.

Navíc každý účastník dostane nevšední dárek, kterým chtějí organizátoři popřát všem hodně štěstí v roce 2015!

Originální poháry pro vítěze jsou již v dílně mistra Franty Hanáka.

Občerstvení na hale a posezení po turnaji na Heineken baru se stalo již velkou tradicí.

TAKŽE SI URČITĚ NENECHTE TURNAJ UJÍT!

I když se turnaj koná až příští rok J! tj. 2015, a to 10. ledna v hale v Jehnicích, registraci rozhodně dlouho neodkládejte.

Přihlášky na komarovsky@bconsulting.cz nebo sms 777 705907 nebo na události B30 na FB(kde najdete i fotogalérii archvívních kousků

https://www.facebook.com/…52420250637/?…

 

Příjemné vánoční a novoroční svátky a přijďte i Vy popřát svým přátelům úspěšný rok 2015 právě na turnaj B30.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Za pořadatele

Franta, Tom, Petr

≡ Zanechte vzkaz