badminton je badec.cz


Zajimavé informace k mistrovství

Ville Lang - hvězda MMČR 2012Na tournament softwaru jsou vidět již jednotlivé pavouky všech disciplín našeho Mezinárodního mistrovství. Odkaz zde.

Zde je pár zajímavých informací k turnaji:

Na turnaj je k dnešnímu dni přihlášeno 231 hráčů/hráček, nejžádanější je kategorie dvouhry mužů, kde je  přihlášených 93 hráčů. Nejstarším hráčem turnaje je zřejmě Juraj Brestovský, reprezentující Slovensko, letos oslavil 49. narozeniny a nejmladším je náš Filip Budzel, který měl teď v září 16 let (přehledy udělány z dostupných datumů narození, které uvedlo cca 70% hráčů)

Zde je 40 nasazených hvězd turnaje.

Mezi nejpočetnější výpravy na turnaji patří Dánsko s 31 hráči a překonalo i domácí výpravu , kde ČR reprezentuje 23 hráčů. Každopádně největší masa hráčů sem míří z Anglie – 36 hráčů.

Nejdál to na místo konání turnaje má Michell Chan Ky z Nového Zélandu  ( víc jak 18 000 km) a nejblíž Adam Mendrek, kterého doveze do haly taťka za 12 minut. Vzdálenost z domu má přesně 5,7 km.

Kurty budou modré barvy – PRO COURTS. Míčky turnaje jsou LI-NING A 600 se kterými se hrál například šampionát národních týmů Thomas a Uber Cup – míčky běžně neprodejné či finančně nedostupné, vyráběné pro speciální události.

Součástí turnaje je i prezentace značek – své stánky zde bude mít firma THWACK, LI-NING, FZ FORZA, YONEX, VICTOR, ALEA.

Zítra Vám přineseme článek s nabídkou ubytování pro fanoušky badmintonu z celé ČR, kteří si udělají výlet do Brna na mistrovství.

≡ Zanechte vzkaz