Vanoční turnaj
sportprotebe.cz, 20.12.2009 neděle
Sraz účastníků turnaje a
registrace je v 8:30 hod v Yonex badminton aréně Brno-Jehnice. Pokud
jste zaslali přihlášku emailem a nejste tu uvedeni, prosím kontaktujte nás
telefonicky na tel: 776 846 633, Marek Matula. Jinak lze ještě
zasílat přihlášky na zbývající volná místa emailem na [email protected]. Podle počtu
přihlášených v jednotlivých kategoriích zvolíme systém hry, aby si každý
dostatečně zahrál.
Prosím pro velký počet účastníků turnaje prosíme všechny hráče a hráčky
z kategorie registrovaných o to, aby přišli na sraz v 8:30 přímo do 4
kurtové tělocvičny ZŠ Jehnice, kde se bude hrát
jejich kategorie od 9 hodin – vedení turnaje na ZŠ Jehnice bude mít na starost
Standa Kohoutek. Kategorie neregistrovaných proběhne v 5 kurtové Yonex Badminton aréně.
Sraz rovněž v 8:30, abychom mohli začít hrát v 9:00 hod. Vedení
turnaje v Yonex aréně bude mít na starost
Ladislav Vorel a Marek Matula.
Kategorie čtyřhra
muži registrovaní – 16 párů
1. Martin Jelínek - Petr Svoboda
2. Martin Svoboda - Michal Kubát
3. Tomáš Šplíchal – Robo Antl
4. Vlasta Barták - Leoš Poříz
5. Franta Hanák – Kamil Sedláček
6. Martin
Svoboda - Michal Kubát
7. Martin
Seknička – Rasto Belan
8 Richard Foltýn – Miroslav Geršl
9. Jiří Hrabčík – Tomáš Matys
10. Vladislav Holec – Leoš Knapp
11. Michal
Rozinek - Roman Tichý
12. Zdeněk Kocourek - Antonín Krchňák
13..................................................
14..................................................
15..................................................
16.................................................
Kategorie čtyřhra
muži neregistrovaní – 24 párů, aktuálně 1 volné místo
- Doležal
Petr - Martin Mošner
- Pavel
Vorlíček – Tomáš Kostka
- Pavel
Neumann- Radek Kukla
- Marek
Šimko - Jaroslav Pavlas
- Pavel
Stránský - Petr Donnert
- Žeravík
Martin - Širhal Josef
- Igor
Mati - Petr Snasil
- Miroslav
Hulewicz - David Nejedlík
- Karel
Nechvíle – Víťa Ondruch
- Juraj
Hudák - Robert Šibl
- Janeček
Stanislav - Kubový Petr
- Jakub
Ondrášek - Michal Faltus
- Honza
Růžička – Jirka Bureš
- Pavel
Stránský - Petr Donnert
- Jiří
Herec - Milan Valenta
- ………………………….
- Běhavý
Jaroslav – Jestříbek Tomáš
- Otmar Huber - Michal Havlík
- Jiří
Jakubec - Miroslav Randuch
- Jan
Krich - Rostislav Valíček
- Bronislav
Melichar – Martin Melichar
- Tomaštík
Petr – Arne Rovný
- Míla Sáňka – David Vaculík
- Bělehrad - Riegel
Kategorie mix
registrovaní – 16 párů
- František
Hanák – Petra Přinosilová
- Tomáš
Šplíchal – Doubravka
- Vlasta
Barták - Adélka Vítková
- Leoš
Poříz - Radka Pořízová
- Marek
Matula – Jana Belanová
- Robo
Antl – Saša Pierusková
- Martin Svoboda – Jitka Frišová
- Michal Kubát – Klára Svobodová
- Vladislav Holec – Regina Jindrová
10. Rasťo Belan – Eva Huspekova
11..........................................
12..........................................
13.........................................
14..........................................
15.........................................
16.........................................
Kategorie mix
neregistrovaní – 18 párů, kapacita naplněna
- Pánek
– Tereza Hojková
- Míla
Sáňka – Naďa Kuzmová
- David
Vaculík – Sylva Panáčková
- Monika
Neumannová - Pavel Neumann
- Pavel
Vorlíček – Miroslava Drudíková
- Tomáš
Kostka – Jana Pilařová
- Radek
Kukla- Sylva Kuklová
- Igor
Mati - Iveta Mati
- Jaroslav
Běhavý – Kalábová Markéta
- Jozef Stankoviansky - Mirka
Stankoviansky
- Janeček
Stanislav - Pejčochová Jana
- Kubový
Petr - Kučerová Miroslava
- Jakub
Ondrášek - Tereza Bumbálková
- Petr
Snášil - Miriam Snášilová
- Zorka
Jakubcová - Jiří Jakubec
- Helena
Veselá - Bronislav Melichar
- Jozef Stankovianský - Mirka Stankovianská
- Josef
Šilhar – Katka Šilharová
- Nahradníci: Radka Janischová
- Petr Gogolín
Kategorie čtyřhra
ženy registrované – 12 párů
- Jana
Belanová - Saša Pieruzková
- Andrea
Zemanová - Jana Matulová
- Klára
Svobodová - Jitka Frišová
- Markéta
Kalábová – Petra Přinosilová
- ...........................
- ...........................
- ..........................
- ..........................
- ..........................
- ..........................
- ..........................
- ..........................
Kategorie čtyřhra
ženy neregistrované – 12 párů
- Miroslava
Drudíková – Jana Pilařová
- Sylva
Panáčková – Naďa Kuzmová
- Monika
Neumannová- Sylva Kuklová
- Iveta
Mati - Miriam Snašilová
- Pejčochová Jana - Kučerová Miroslava
- Zorka
Jakubcová - Helena Veselá
- Marcela
Doleželová - Eva Huspeková
- .......................................................
- …………………………………..
- …………………………………...
- …………………………………..
- …………………………………..