badminton je badec.cz

Výsledky Victor Badminton Tour Trenčín

victor_tour_trencin_badmintonV Trenčíně se 29.5. 2010 uskutečnil další turnaj série VICTOR CZ – SK Badminton Tour. Přes 70 účastníků hrálo o body do celkového pořadí. Turnaj byl dobře připraven a pořadatelé Saša s Robem vše zvládli perfektně, včetně rautu po akci. Aktivně jim pomohl během turnaje i Karel Reichman. Patří jim všem dík a za badec.cz se těšíme na další turnaj, který budou organizovat, ať už to bude součást tour či nikoliv.

Na turnaj zavítal slavný badmintonový manželský pár Markéta Koudelková Mouritsen (stále aktivní hráčka badmintonu, aktuálně druhá dánská liga) s manželem, dánským trenérem Peterem Mouritsenem. Spolu vyhráli mix a své spoluhráče vytáhli na výsluní i v deblech mužů a žen. Soutěže singlů se již nezúčastnili. Tam výborným výkonem vyhrál mezi muži místní borec Braňo Hromník a mezi ženami Kamila Pospíšilová. Přinášíme Vám fotogalérii, kterou vytvořil Tomáš Šplíchal, a výsledky nám zaslal dnes ráno Robo Antl.