badminton je badec.cz


Výsledky turnaje GPC v Chropyni

Badminton je badec.czOd Martina Schmieda nám přišla reportáž z GPC, který poběhl v jejich domovské tělocvičně v Chropyni. Děkujeme a reportáž Vám přinášíme zde: V neděli 18.11.2012 se v Chropyni uskutečnil turnaj GPC dospělých v badmintonu – již druhý v této sezoně na jižní Moravě. V Chropyni tak byla v neděli na programu bitva o body do celorepublikového žebříčku.

Turnaje se zúčastnilo 27 mužů a 8 žen, což značí, že měl turnaj vysokou početní i kvalitní účast. V Chropyni se objevili zástupci oddílů z celé Moravy a to nejen z Jižní, ale i Severní. Turnaje se konkrétně zúčastnili zastupci těchto oddílů: BC RSC Brno, SK Podolí, SK BC Premiera Brno, SKP Kometa Brno, BCC Řečkovice, SK Badminton Přerov, BC 66 Ivančice, Lokomotiva Břeclav, TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice, TJ Lanškroun, TJ Orlová – Lutyně, SK p.e.m.a. Opava a samozřejmě hráči a hráčky domácího oddílů TJ Chropyně.

V chropyňské tělocvičně byla po celý den k vidění řada velmi vyrovnaných a napínavých utkání, kde se kolo od kola kvalita zápasů stupňovala a příchozí diváci tak měli možnost shlédnout opravdu krásné badmintonové souboje. Vrcholem asi bylo finálové utkání ve čtyřhře mužů, kde pár Pokorný – Halsch porazil ve třech setech silnou dvojici z Opavy: Tomšík – Veverka. Výsledky všech disciplín chropyňského turnaje ve formě pavouků zde.

≡ Zanechte vzkaz