badminton je badec.cz


Reportáž z prostějovského turnaje

Badminton Cup VI (1) Čtvrtou březnovou sobotu jsme se sešli na badmintonových dvorcích Hotelu Tennis Club v Prostějově v plném a maximálním počtu šestnácti párů. Po krátkém uvítání následovalo rozlosování a oficiální zahájení turnaje. Z celkového počtu bylo přihlášeno rovných osm smíšených párů, což se ukázalo jako velmi příjemné zpestření nejen celého turnaje, ale nakonec také stupňů vítězů. Dopolední část byla ve znamení základních skupin, které byly po jejich dohrání ukončeny společným obědem v hotelové restauraci. Druhá část turnaje se po dohodě všech účastníků změnila z původně zamýšleného Play-off na systém tabulek a dalších vzájemných zápasů, což zajistilo férové výkonnostní rozdělení, respektive co možná nejpřesnější konečné pořadí.

Pokračování zde …

Nejvyrovnanější výkony udrželi ve všech svých sedmi zápasech vítězové, zlatý pár Lenka PŘIBYLOVÁ s Vladislavem HETFLEIŠEM. Ve finále porazili taktéž výborně hrající pár Jana FRIDRICHA s Petrem SOJÁKEM. V souboji o bronzové medaile byl šťastnější pár Marcela ŠUBERTOVÁ s Tomáš VAŇKEM. Vítězství v Poháru Útěchy vydřeli Pavlové BEZDĚK a ŠPARLÍNEK. Nerad bych také opomenul sice poslední místo, ale vzhledem k vůbec první turnajové účasti a první hrané čtyřhře, téměř rovnajícímu se medailovým umístěním. Po vyhlášení umístění a předání cen následovala relaxace ve wellness a odjezd domů.

Badminton Cup VI (2)

Tímto bych chtěl poděkovat všem účastníkům za skvělý turnaj se super atmosférou a serveru badec.cz za spolupráci v přípravě a propagaci turnaje. Velice Vám děkuji a těším se na další turnaj s Vámi.

Níže naleznete celkové umístění:

 1. Lenka PŘIBYLOVÁ, Vladislav HETFLEIŠ
 2. Jan FRIDRICH, Petr SOJÁK
 3. Marcela ŠUBERTOVÁ, Tomáš VANĚK
 4. Magda KREJČÍ, Roman VATKA
 5. Petra KŘIVÁNKOVÁ, Tomáš POLÁK
 6. Daniela JANEČKOVÁ, Petr MAISTRYSZYN
 7. Lukáš TOBOLÍK, Broněk MELICHAR
 8. Martina a Miloš VAŠÍČKOVI
 9. Pavel BEZDĚK, Pavel ŠPARLÍNEK
 10. Oldřich KVAPIL, Karel KAŇKA
 11. David VANĚK, Jiří MONHART
 12. Radek LENHART, Tomáš KREJČÍ
 13. Josef TROJAN, David DOHNAL
 14. Mirka JANEČKOVÁ, Tomáš HALÍŘ
 15. Lucie a Ladislav FORETOVI
 16. Nikol ANDRUŠČÁKOVÁ, Vojtěch ZBOŘIL

≡ Zanechte vzkaz