badminton je badec.cz

Reportáž z badmintonového vánočního turnaje
v Ústí nad labem

badminton_usti_turnaj Petr Pilař zaslal na badec.cz další dnešní reportáž z proběhlého badmintonového turnaje za kterou děkujeme a též rádi zveřejňujeme. V sobotu 27.11.2010 se konal v Ústí nad Labem na hale Stříbrníky již XXIII. ročník vánočního turnaje neregistrovaných ve dvouhrách. Účast byla jako již tradičně hojná, do Ústí se sjelo 36 hráčů a to nejen z Ústí, ale i hráči z Prahy, Teplic, Litoměřic, Ostrova. Bohužel si do haly našly cestu pouze tři ženy. Že by ty ženský nebyly tolik soutěživý, nebo již začala sezona pečení cukroví?

Pokračování reportáže včetně výsledků najdete zde:

Turnaj se odehrál švýcarským systémem na 6 kol a ženy hrály pohromadě s muži. Konkurence je každým rokem větší, o čemž svědčí skutečnost, že obhájce loňského prvenství skončil na 17. místě. Po odehrání 103 utkání jsme se dověděli jména všech medailistů.

Vítězem mezi muži se stal Miroslav Oros, na druhém místě se umístil Pavel Vorlíček a třetí skončil Miroslav Novák.

Vítězkou ženské kategorie se stala Michaela Šrejberová, která se v absolutním pořadí umístila na výborném 15. místě. Stříbrná skončila Lenka Fišerová. Třetí žena, Pavlína Provazníková, si pochroumala v druhém kole koleno. Přejeme Pavlíně, aby to nebylo nic vážného a aby se mohla co nejdříve na kurty vrátit.