badminton je badec.cz

Reportáž o badmintonové Kometě Brno

badminton_kometa_sprintHokejová Kometa Brno již opustila dno tabulky a poslední zápasy drtí i favority na titul extraligy. Jak se daří badmintonové Kometě? Reportáž z posledního utkání nám zaslal Martin Máca Svoboda.

V sobotu 23. ledna jsme v hale Sprint nastoupili proti prvnímu mužstvu městského přeboru týmu Sprint. Nedalo se asi čekat nic jiného než naše drtivá prohra, ale i když jsme lehli 1:7, tak si myslím, že se za svůj výkon nemusíme stydět. Bodík jsme sice získali za holčiči debl, ke kterému soupeř nenastoupil, vzhledem k neučasti druhé hráčky, ale ostatní zápasy jsme sehráli s ..... velkou bojovností.

Tomáš Krejčí nebo já s Mičem jsme nebyli od vítězství daleko. Oba zápasy jsme prohráli ve třech setech po velkém boji v koncovce. Také Klára zabojovala ve druhém setu, ale bohužel neudržela slibně rozehraný set, kdy vedla 18:15 a prohrála 19:21. Na prvním a třetím singlu byl však soupeř Tomáše Janečka a Michala Prokopa nad jejich síly a to také proto, že těsně před zápasem postihly Michala zdravotní problémy.

V mixu se Mič s Lisou začínají sehrávat a i když prohráli na pohled výrazným rozdílem, tak některé výměny už byly takřka ligové. Jinak bych chtěl poděkovat našim fanouškům a fanynkám za fandění a snad je příště potěšíme i nějakým bodíkem.