badminton je badec.cz


Pozvánka na páté pokračování
Victor badminton tour do Prešova

IKONA_VBT Organizátoři z Prešova, naši dobří kamarádi a výborní hráči Stanislav Kurimai a Róbert Eliaš nám zaslali oficiální pozvánku na badmintonový turnaj PREŠOV OPEN 2010, který se uskuteční v sobotu 11.09.2010 v bad­mintonovém centru v Prešově. Jde již o pátý turnaj aktuální sezóny Česko – Slovenské badmintonové soutěže VICTOR Badminton TOUR 2010, který navazuje na předchozí úspěšně proběhlé turnaje v tomto roce a sice na české půdě se konající hustopečský REICHMAN OPEN a BRNĚNSKÉ JARO + na slovenské straně trenčínský M-SPORT CUP a SUMMER KOŠICE .

Další informace k turnaji zde:

Počet hráčů bude omezen, aby se zvládli odehrát všechny badmintonové disciplíny v časovém harmonogramu. Hraje se s péřovými míčky systémem na dvě porážky.

Přihlášení je možné on-line nejpozději do 06.09.2010 klik­nutím zde, pokud se nenaplní kapacita turnaje již dříve. Zároveň zde můžete sledovat i aktuální vývoj registrovaných hráčů.

Pozvánku včetně propozic, startovného, možnosti ubytování apod. si zobrazíte kliknutím zde

IKONA_KURIMAI

Organizátoři se již na všechny, a to nejen tradiční účastníky moc těší.

One Response to “Pozvánka na páté pokračování
Victor badminton tour do Prešova”

  1. Badmintonové turnaje | badminton je badec.cz Says:

    […] může uniknout důležitá informace, proto upozorňujeme na nejbližší akce září a řijna: Prešov Open, Jihlava Open, Dat Open Uherské Hradiště, turnaj v Ustí nad Labem, turnaj Vendryně, Yonex […]

≡ Zanechte vzkaz