badminton je badec.cz

Petr Koukal trénuje na Hong Kong Super Series

Petr_Koukal_denmark_superseries Petr se zúčastní dalšího prestižního turnaje HONG KONG SUPER SERIES 2009, který proběhne 10–15.11. 2009. Petr je v kvalifikaci a utká se v prvním zápase s Carlem Baxterem z Anglie. Řada z Vás si pamatuje Petrovu smolnou prohru z loňského Yonex Czech International 08 s tímto soupeřem, kde Petr vedl v druhém setu 20:16 a neproměnil několik matchbolů a ve třetím setu o zápas přišel. Carl Baxter se tenkrát dostal až do finále a drží si dále výbornou formu, na řadě turnajů předvádí výborný badminton a právem mu náleží aktuálně 38. místo světového žebříčku. Petr je na 48. pozici, tento podzim má cenné vítězství z Yonex Czech International 09 a výborný výkon z Denmark Open Super Series. Pokud se kvalifikuje do hlavní části turnaje, polepší si o několik příček. Držíme palce a budeme Vás informovat o vývoji turnaje. Rozlosování turnaje zde: http://www.tournamentsoftware.com/…rnament.aspx?…