badminton je badec.cz


Partner MMČR – firma Allivictus

badminton Robo Antl badec.czDalším partnerem Mezinárodního mistrovství ČR v badmintonu je firma Allivictus. Jejich přírodní produkty se dostávají do podvědomí sportovců, spolupracuje s nimi i Petr Koukal. Řada reportáží o produktech na bázi kvalitních česneků výhradně vypěstovaných u nás proběhla v médiích i tisku. Rádi bychom vám představili produkty firmy Allivictus.

allivictus

Allivictus a profesionální sport

Je všeobecně známým faktem, že aby byl sport lidskému organismu prospěšný, je nutné, aby byl sportující jedinec zdravý. Přecházení zdánlivě drobných nemocí je v dnešní době běžné, nemluvě o profesionálních sportovcích, kteří jsou nuceni okolnostmi startovat mnohdy za podpory přípravků k lidskému organismu ne právě šetrných a ve zdravotním stavu, při kterém ostatní běžně uléhají na lůžko. Toto vede k zásadnímu dlouhodobému poškozování organismu a imunity jedince a všem, kteří takto přistupují ke svému zdraví to lidově řečeno organismus jednou spočítá za dlouhá léta dohromady.

allivictusŘešením je preventivní posilování imunity a léčba lehkých onemocnění prostředky k lidskému tělu maximálně šetrnými. Toto řešení Vám přináší společnost ALLIVICTUS prostřednictvím česnekové tinktury, jejíž účinky jsou prověřeny tisíciletími, a které doporučoval ve své době sám Hippokrates, otec medicíny.

Skutečnost, že vysoká konzumace doprovázela sportovce připravující se na olympijské hry ve starém Římě je z historického hlediska známý fakt. Největším benefitem tinktury Allivictus je to, že se jedná o nejúčinnější formu konzumace česneku, při které je lidský organismus schopen využít většinu z 400 prospěšných látek v česneku obsažených, což je zásadní rozdíl oproti česneku v syrovém stavu, který končí nevyužit v trávícím traktu. To má za následek známý nepopulární odér, který konzumenta syrového česneku provází. U Allivictu naopak není z uživatele česnek cítit, a to ani při dlouhodobé konzumaci.

alivictus_petr_koukal

Zařaďte se i Vy k osobnostem, které patří k absolutním špičkám svých oborů, ať už je to sport, medicína, věda, kultura, umění diplomacie či politika a vyzkoušejte pozitivní účinky, které Vám umožní vykonávat ve zdraví Vaši oblíbenou činnost, ať už je Vám prací nebo koníčkem.

Více na: www.allivictus.cz

One Response to “Partner MMČR – firma Allivictus”

  1. Petr Koukal Says:

    vše můžu potvrdit i vlastní velmi pozitivní zkušeností. Účinky Allivictusu pociťuji jak v náročném tréninkovém období, tak i ted když bojuji se zákeřnou nemocí. Všem vřele a naprosto upřímně doporučuji. Petr Koukal

≡ Zanechte vzkaz