badminton je badec.cz


EBT ve Vídni 17.5.2014

ebtDalší turnaj seriálu EBT se nezadržitelně blíží. Petr Komarovský nám zaslal připomenutí této prestižní akce:  Už příští víkend, v sobotu 17.5. se jistě sejdeme v krásném sportovním centru City & Country Club www.cityandcountry.at. Registrace je v plném proudu. K tomu můžete využít jak obnovený web seriálu www.badminton-tour.eu, tak FB skupiny EBT anebo se přímo obrátit na Dariusze Nahrebeckého, který turnaj ve Vídni zastřešuje. Kontakt na něj office@kumpoo-badmintontour.at a tel i další detaily najdete v přiložené pozvánce. 

Nadále platí za včasnou registrace dárek a navíc v případě Vídně také další dárek, cesta Brno-Vídeň-Brno zdarma! Samozřejmě jen pro omezený počet včas zaregistrovaných. S dotazy na registraci se můžete obracet rovněž na další členy organizačního týmu, především: Zdeněk Doložílek, Petr Komarovský, Vlado Uhrin, Helga Dužeková 

Ve Vídni se účastníci mohou těšit nejen na příjemnou 8-kurtovou halu, ale rovněž na skvělou mezinárodní účast hráčů jak z Rakouska, tak i řadu hráčů, kteří ve Vídni dlouhodobě žijí a pracují. Svoji účast již potvrdila početná skupina hráčů z Asie (Japonsko, Indie, Vietnam, Čína). 

A nejen vzhledem ke vzdálenosti se do Vídně chystá silná a početná skupina hráčů ze západního Slovenska. Herní systém zůstává samozřejmě stejný jako v Brně, tedy základní část švýcarským systémem a zápasy play-off pavoukem. Snad jedinou drobnou změnou může být spojení obou kategorií singl mužů v případě nízkého počtu účastníků v kategorii mužů nad 40 let. 

Vyhodnocení obou kategorií však proběhne samostatně, takže v žádném případě nebudou obě kategorie ošizeny o hodnotné ceny a body do žebříčku. 

Jistě si nenecháte příjemný turnaj Vídni ujít! 

Těšíme se na Vás ve Vídni

Darek, Zdeněk, Petr, Vlado, Helga, Katka

Propozice najdete zde: v češtině, in english 

≡ Zanechte vzkaz