badminton je badec.cz

Další zápas badmintonové Komety Brno

Kometa_brno_badecAč Kometě držíme palce, co to jde :), jejich další zápas body nepřinesl, více informací od Martiny Mácy Svobody v jeho příspěvku: Vranovice B – SKP Kometa. Ve středu večer jsme završili zápasem ve Vranovicích první polovinu základní části městské soutěže. Tři dny po porážce se Želešicemi nás čekal náročný špil s ostříleným soupeřem. Byli jsme oslabeni o naší ženskou jedničku Nelu, která pařila na stužkováku a dále o vítězku předešlého mixu Jitku, která měla studijní povinnosti. Klasické přijetí ve Vranovicích výbornou ořechovkou nás zdravě rozehřálo a proto jsme celí odhodlaní vlétli do mužských singlů. Tomáš s Michalem Prokopem určitě nebyli favorité a o to možná více jejich třísetová prohra bolí. Hlavně Michal výborně rozehraný druhý set nedotáhl do vítězného konce a prohra 24:22 jej nalomila a třetí set prohrál. Tomáše Krejčího naopak nakoplo jasné vítězství ve druhém setu, ale Laďa Prudký následně využil všech zkušeností a třetí set vyhrál. Škoda 2:0 jsme čekali, ale trošišičku štístka a mohlo to být naopak. Následovalo Jindrovo zranění ve třetím singlu na vyhlášených vranovických naleštěných parketách a jeho prohra 2:0 a už jsme se zase vezli po skluzavce dolů.

Všechny následující zápasy jsme docela hladce prohráli a před posledním mixem jsme na tom nebyli moc dobře. Ale pak nastoupila v mixu naše Doubravka se zraněným Jindrem proti Laďovi Prudkýmu s mamkou Pavlínou a začali se dít věci. Doubravka, která oba protihráče dobře zná se zakousla do mače a její smrtící údery a kraťasy na síti znamenaly překvapivý bodík na závěr. Celkový výsledek tedy 7:1 pro domácí Vranovice. Takže po zápase ve Vranovicích se nic nezněnilo, zase jsme lehli. Ale slibujeme do odvet, že uděláme vše proto, abychom aspoň v jednom zápase nechali soupeře na štítě.